Patarimai Jums

Ar Jums padėti nuotoliniu būdu ?

Įrangos konfiguratorius:

Kokias kasetes naudoja Jūsų įrenginys ?

Kur rasti CANON tvarkykles ir kitą programinę įrangą ?

Kur rasti naujausias tvarkykles bei kitą programinę įrangą Jūsų įrenginiui :

 

Kur rasti ar naudojama OS palaiko tvarkykles bei kitą programinę įrangą Jūsų įrenginiui :

 

Daugiafunkciniai įrenginiai būna tiek rašaliniai, tiek lazeriniai. Jie gali atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, spausdinti, skenuoti, kopijuoti ir siųsti ar gauti faksogramas. Kai kurie įrenginiai turi atminties kortelių skaitytuvus, o tai reiškia, kad galite atspausdinti nuotraukas tiesiai įdėję atmintines į įrenginį. Gaila, tačiau visų šių funkcijų jie negali atlikti vienu metu. Jeigu turite nedidelį verslą, tuomet tai gali būti pats tikriausias jūsų gelbėtojas. Jums nereikės atskirai pirkti fakso, skenavimo, kopijavimo aparatų – viskas viename nedideliame įrenginyje. Rašaliniai įrenginiai gali ne tik spalvotai spausdinti, bet ir spalvotai faksuoti dokumentus ar nuotraukas. Natūralu, kad gavėjas taip pat turi turėti fakso aparatą, priimantį spalvotines faksogramas. Didžiausias šių įrenginių trūkumas pastebimas tuomet, kai jie sugenda. Tai reiškia, kad jūs prarandate viską: spausdintuvą, fakso, kopijavimo ir skenavimo aparatą. O šiais laikais be spausdintuvo ir be skenerio - išties nelengva. Vienintelė paguoda yra tai, kad tokių gedimų pasitaiko vis rečiau. O jeigu turite garantinį aptarnavimą, šios problemos išsprendžiamos pakankamai greitai.

 

Pirkti spausdintuvą ar daugiafunkcinį įrenginį ?

Daugiafunkcinis įrenginys – tai keli įrenginiai, skirti biurui ir ne tik: spausdintuvas, skaitytuvas, faksas ir kiti. Į tokius įrenginius skeptiškai žiūrintieji sako, kad norint nupirkti tikrai geros kokybės daiktą reikia išleisti daug pinigų. Privalote atsakyti sau į klausimą ar man reikia tiek atskirų įrenginių, tiek vietos jie užims, ar galėsiu skirti tiek lėšų jiems įsigyti ir palaikyti, visus kuriuos gali pakeisti vienintelis daugiafunkcinis įrenginys ?

 

Lazerinių spausdintuvų turėtojams:

  • Pasibaigus lazerinei kasetei jos smarkiai nekratykite, nes galite pažeisti pačią kasetę bei iškratyti jos šiukšliadėžėje esančius dažomųjų miltelių likučius. Jei būtinai norite atspausdinti keletą lapų, švelniai pavartykite kasetę.

  • Nelaikykite lazerinių kasečių šviesoje. Nestatykite spausdintuvų saulės apšviestoje vietoje.

  • Užstrigus popieriui lazeriniame spausdintuve, prieš bandant jį ištraukti būtina išimti spausdintuvo kasetę !

 

Rašalinių spausdintuvų turėtojams:

  • Nedėkite spalvinių rašalinių kasečių į vieną plastikinį maišelį, tuomet gali išsilieti rašalas ir kasetės bus nepataisomai sugadintos.

  • Uždžiūvusių rašalinių kasečių nevalykite spiritu ar spiritiniais valikliais, tai gali sugadinti kasetę. Norėdami kasetę pavalyti, naudokite švarų šiltą ar drungną vandenį.

  • Kad neuždžiūtų rašalinės kasetės galvutė (matrica), rekomenduojama atspausdinti bent kelis lapus, kartą per mėnesį.